התחדשות עירונית

המשרד ועו״ד איתמר גלרשטיין, נחשבים לחלוצי תחום ההתחדשות העירונית במדינת ישראל, והוא מהמשרדים הבודדים המייצגים דיירים ובעלי קרקע וזכויות בלבד ולכן אינו חשוף לניגודי אינטרסים. המשרד מדורג דרך קבע כמשרד ידוע, מוביל ובולט על ידי מדריכי הדירוג היוקרתיים DUN'S 100 ,BDI Code ובמדד להתחדשות עירונית.

המשרד מתגאה בשורה של פרויקטים אשר הגיעו לידי גמר ואוכלסו בהצלחה.

למשרד ניסיון מקצועי בייצוג לקוחות בעשרות פרויקטים ואלפי יחידות דיור של התחדשות עירונית, זאת לצד ייצוג בעסקאות קומבינציה, יזמות והתחדשות מתחמים פרטיים.

מכוח ניסיון מקיף ונרחב זה, עורכי הדין מעניקים שירות מקצועי ביותר, במיומנות גבוהה וביחסי אנוש מעולים. פרויקטים של התחדשות עירונית סבוכים ומורכבים, על מנת להבטיח את קיומם והצלחתם נדרשים אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים.

בזכות הנסיון הרב, העבודה היסודית, הסבלנות הרבה, הדבקות במטרה ומקצוענות ללא פשרות, המאפיינים את משרדנו, אנו מובילים את הפרויקטים לחוף מבטחים ומוציאים אותם מן הכח אל הפועל.

משרד גלרשטיין, וינס ושות' מציב את האינטרסים של הלקוח בראש, תוך ליווי אישי וצמוד בכל שלבי הפרויקט. הניסיון הרב של המשרד בתחום, בייצוג בעלי הדירות, מאפשר למשרדנו לתת פתרונות מקיפים אך יחד עם זאת אישיים, ולגרום לפרויקטים לרקום עור וגידים.

המשרד עומד בתנאי הסף המחמירים ביותר ומומלץ פעם אחר פעם על ידי עיריות ורשויות לייצוג דיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית.

נוסף על כך, עו״ד איתמר גלרשטיין חלוץ בלווי דיירים כמגשר במחלוקות בין הדיירים/בעלי הזכויות ליזם.

עו״ד איתמר גלרשטיין מוזמן תכופות לתת דעתו בנושאי ההתחדשות העירונית בפורומים שונים של לשכת עורכי הדין, רשויות מוניציפאליות ועיריות, ערוצי תקשורת וכו'.